x

WhatsApp Destek Online

1

En Ucuz ve Premium Lisans Satış Siteniz - Premiumlisans

Sıkça Sorulan Sorular

Satın Alınan Ürünler Yasal mı ?

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla 2. el yazılım satışı adı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir.

 

Fiyatlar Neden Bu Kadar Uygun ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlarımız ucuzdur. 

Ayrıca partnerlerimizden toplu ve çok sayıda alım yapıyoruz. Bu yüzden indirimli alıyoruz. Müşterilerimize de toptan indirimli fiyatıyla vermeye çalışıyoruz
GG gibi alış veriş sitelerine bakarsanız aynı ürünlerin %70 - %80 daha pahalı olduğunu görürsünüz amacımız sizlere lisansları en ucuz toptan fiyatından ulaştırabilmek

 

Windows ve Office Lisansımı Nasıl Etkinleştirebilirim ?

Sitemizden Office ve Windows Lisans Etkinleştirme ile ilgili yazımızı okuyarak kolaylıkla etkinleştirme yapabilirsiniz. 

Eğer sorun yaşarsanız sitemizdeki WhatsApp destek ile iletişime geçiniz veya info@premiumlisans.com adresine mail ile iletişim bilgilerinizi yollayınız sizinle en kısa sürede iletişime geçerek sorununuzu çözeriz.

 

Ürün İadesi Mümkün mü ?

Sitemizdeki Ürünler Dijital ürün olduğu için lisans anahtarı tarafınıza gönderildikten sonra geri iade asla kabul edilemez. Sorun çıkması halinde sadece (görüntülü ispat edenler) inisiyatif doğrultusunda değişim sağlanır.

Yukarı Çık